Įkūrėjas - Lukas

Baigiau veterinarinės medicinos studijas Lietuvos sveikatos mokslų universitete, kur įgijau veterinarijos gydytojo kvalifikaciją. 

Studijų metais atlikau praktiką ne vienoje veterinarijos klinikoje, susidūriau su daugybe skirtingų atvejų. Po studijų dirbau veterinarinės farmacijos įmonėje, kur turėjau galimybę įsigilinti į gyvūnams augintiniams skirtą rinką ir joje esančius produktus.

Nuolat dalyvauju kvalifikacijos kėlimo kursuose, seminaruose, tobulinu ir gilinu žinias, domiuosi veterinarijos pasaulio aktualijomis, palaikau artimus ryšius tiek su praktikuojančiais veterinarijos gydytojais, tiek su veterinarinės farmacijos įmonių atstovais.​

Labai kviečiu visus pasiimti savo keturkojį draugą ir atvykti pas mus į svečius! Susipažinsime, padiskutuosime, pakonsultuosime rūpimais klausimais. Juk norime, kad visos uodegos būtų laimingos. O jei atvykti nepavyksta - būtinai apsižvalgykite mūsų internetinėje parduotuvėje, kur ne tik galėsite apsipirkti, bet ir rasite naudingos bei aktualios informacijos!