Prekių pristatymas

Užsakydami prekes mūsų elektroninėje parduotuvė www.laimingauodega.lt, Jūs turėsite pasirinkti pageidaujamą prekių pristatymo/atsiėmimo būdą ir nurodyti prekių pristatymo adresą. Pristatymas yra galimas tokiais būdais:

  • Tiesiogiai per VENIPAK kurjerį Jūsų nurodytu adresu;
  • Į pasirinktą patogų ir artimiausią LP Express arba Omniva paštomatą;
  • Prekes taip pat galima atsiimti patiems mūsų fizinėje vaistinėje, adresu Šiltnamių g. 38, Noreikiškės, Kauno r., LT-53363.

Prekių pristatymo kainos:

  • Įprasta pristatymo kaina į pasirinktą LP Express ar Omniva paštomatą 3,50 €, o pasirinkus pristatymą VENIPAK kurjeriu 5,50 €;
  • Jeigu užsakymo vertė didesnė nei 50 € - pristatymas į pasirinktą paštomatą nemokamas;
  • Jeigu užsakymo vertė didesnė nei 75 € - pristatymas nemokamas tiek kurjeriu, tiek į paštomatą;
  • Siuntos į Kuršių Neriją yra apmokestinamos papildomu 25 € pristatymo mokesčiu, nepriklausomai nuo užsakymo sumos;
  • Užsakytų prekių atsiėmimas mūsų fizinėje vaistinėje - nemokamas. Atsiimti savo užsakymo atvykite tik gavę iš mūsų informaciją su patvirtinimu, kad prekė jau pas mus. Užsakymus galima atsiimti darbo dienomis 10-18 val., šeštadieniais 10-14 val.

Svarbu: pasirinkus pristatymą į LP Express ar Omniva paštomatą, konkretų paštomatą pasirinksite tik patvirtinę ir apmokėję užsakymą. Jei dėl kokių nors aplinkybių to nepadarėte iš karto, gavę el.laišką su užsakymo patvirtinimu jūsų nurodytu el.paštu, atsidarykite "Peržiūrėkite savo užsakymą" ir pasirinkite patogiausią paštomatą-atsiėmimo vietą, kad galėtume kuo greičiau jums išsiųsti siuntinį. Klientui nepasirinkus paštomato-atsiėmimo vietos, ji bus automatiškai parinkta pagal užsakyme pateiktą adresą. Jeigu pasirinksite pristatymą kurjeriu, tokiu atveju siuntinį siųsime jūsų nurodytu adresu pirkimo informacijos skiltyje. Pasirinkus atsiėmimą vietoje - papildomai nieko nereikia daryti.

Prekių pristatymas priklauso nuo turimo kiekio mūsų ir tiekėjų sandėliuose, bet dažniausiai užsakymai pristatomi per 2-4 darbo dienas. Retais atvejais gali užtrukti ilgiau, iki 10 darbo dienų. Jei dėl nenumatytų aplinkybių pristatymo terminas užtrunka - asmeniškai susisieksime su pirkėju ir informuosime apie užsakymo eigą bei galimus sprendimus.

Pristatymo terminai taip pat gali keistis klientui nurodžius neteisingus siuntos pristatymo duomenis (pirkėjo/gavėjo vardas, pavardė, adresas, pašto kodas, kontaktinis telefono numeris), todėl prašome kuo skubiau mus informuoti esant bet kokiems pasikeitimams el.paštu labas@laimingauodega.lt arba klientų aptarnavimo telefonu +37063548170.

Savaitgaliais ar švenčių dienomis pateikti užsakymai yra pradedami vykdyti artimiausią darbo dieną.

Pasirinkus kurjerį - prieš pristatydamas siuntą jis susisieks su Jumis nurodytu kontaktiniu telefonu. Svarbu: savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi.

Taip pat informuojame, kad kai kuriais atvejais, užsakius daugiau nei vieną prekę, jos gali būti pristatytos ne vienu metu, nes gali būti gabenamos iš skirtingų sandėlių.

Priimdami/atsiimdami siuntą, būtinai patikrinkite jos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, turite teisę siuntos nepriimti. Bet kokius prekių neatitikimus, pažeidimus ar trūkumus fiksuokite, fotografuokite ar kitaip dokumentuokite ir kuo skubiau informuokite mus.

Svarbu: visos prekės, kurios yra internetinėje parduotuvėje www.laimingauodega.lt, nebūtinai yra ir fizinėje parduotuvėje. Todėl visada rekomenduojame prieš atvykstant pasiskambinti dėl esamų prekių, jų likučių, pristatymo galimybių ir terminų.

Neradus tinkamos ar ieškomos prekės - susisiekite su mumis vienu iš nurodytų kontaktų, galbūt galėsime Jums padėti ir pageidaujamą prekę užsakysime individualiai.

Kilus papildomiems klausimams, su mumis galite susisiekti darbo dienomis nuo 10:00 iki 18:00 valandos, šeštadieniais nuo 10:00 iki 14:00 valandos el. paštu labas@laimingauodega.lt arba telefonu +37063548170.